Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Sociologija>Tyrimo rezultatų pristatymas: "Aukštųjų universitetinių mokyklų absolventų konkurencingumas darbo rinkoje darbo jėgos pasiūlos ir paklausos kontekste (darbdavių ir absolventų apklausos duomenimis)"

Tyrimo rezultatų pristatymas: "Aukštųjų universitetinių mokyklų absolventų konkurencingumas darbo rinkoje darbo jėgos pasiūlos ir paklausos kontekste (darbdavių ir absolventų apklausos duomenimis)"

  
 
 
12345678910111213141516
Aprašymas

2004 metų tyrimo tikslas. Tyrimo metu buvo įgyvendinti šie uždaviniai. Absolventų sociologinės apklausos rezultatai. Pasirengimo profesinei veiklai vertinimas. Absolventų stokojamos dalykinės kompetencijos vertinimas. Absolventų ir darbdavių nuomonės apie tai, ko absolventams labiausiai stinga profesinio pasirengimo požiūriu. Bendrųjų kultūros dalykų trūkumo vertinimas, absolventų ir darbdavių akimis. Atsakymų į klausimą "Ar įsidarbinote?" pasiskirstymas. Atsakymų į klausimą "Ar Jūs dirbate pagal įgytą profesinę kvalifikaciją?" pasiskirstymas. Atsakymų į klausimą "Jei įsidarbinote, tai kada?" pasiskirstymas. Absolventų neįsidarbinimo priežastys. Atskirų darbo rinkos rodiklių pasiskirstymas pagal studijų programas (programų grupes). Darbdavių sociologinės apklausos rezultatai. Teorinės profesinės žinios, kurių stigo 1996-2003 m. įdarbintiems absolventams. Bendrojo universitetinio išsilavinimo dalykų stygius 1996-2002 m. įdarbintiems absolventams. Respondentų (darbdavių) atsakymų į klausimą "Ar norėtumėte gauti išsamesnę informaciją apie specialistų rengimą aukštosiose mokyklose?" pasiskirstymas. Respondentų (darbdavių) atsakymų į klausimą "Ar Jūs kaip darbdavys (darbdavio atstovas), norėtumėte dalyvauti rengiant ir vertinant studijų programas?" pasiskirstymas. Darbuotojų su aukštuoju išsilavinimu, kurių kvalifikaciją reikėtų tobulinti, dalis apklaustose įmonėse.

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-05-17
DalykasSociologijos tyrimas
KategorijaSociologija
TipasTyrimai
Apimtis15 puslapių 
Literatūros šaltiniai0
Dydis72.13 KB
AutoriusRegina
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2004 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/DėstytojasL. Brazdeikis
Švietimo institucijaKlaipėdos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word tyrimo pvz. [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Tyrimai
  • 15 puslapių 
  • Klaipėdos Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • L. Brazdeikis
  • 2004 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą