Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Sociologija>Žmogaus socialinė raida (3)

Žmogaus socialinė raida (3)

  
 
 
12345678910111213
Aprašymas

Žmogaus socialinės raidos samprata. Žmogaus socialinės raidos tyrimas. Gyvenimo lygio problema. Gyventojų sveikatos problema. Moterys visuomenėje. Žmogaus socialinė raida tiriant nusikalstamumo problemą. Žmogaus socialinė raida ekonomikos atžvilgiu. Žmogaus socialinė raida mokesčių atžvilgiu. Žmogaus socialinė raida sprendžiant užimtumo problemą. Socialinės apsaugos problemos. Žmogaus socialinės raidos įvertinimas. Įvadas. Išvados.

Ištrauka

Rašydama sociologijos įvado referatą pasirinkau šią temą todėl, kad manau jog žmogaus socialinė raida yra aktuali visoms pasaulio šalims ir visiems jų gyventojams be jokių išimčių. Juk socialinė raida. Tai visas mūsų gyvenimas ir gyvenimo problemos – skurdas, socialinė atskirtis, savižudybės, teritoriniai socialinės raidos skirtumai, bei daugelis kitų.
Nuosekliai plėtojant žmogaus socialinės raidos koncepciją, geriau galėtume suvokti šalyse vykstančius procesus, atkreipti dėmesį į esmines socialines problemas. Tik reikia nuolat prisiminti, kad visų mūsų veiksmų galutinis tikslas turėtų būti žmogus, įvairiapusė jo asmenybės ir raiškos galimybių plėtra.
Permainų laikas, kurį gyvename, iš esmės keičia senas sanklodas. Šalyse vyksta sudėtingi struktūriniai pokyčiai, iškeliantys veiklos sritis ir nustumiantys į šešėlį kitas. Kaip neišvengiami kaitos palydovai atsiranda neįprastai dideli skirtumai tarp pačių žmonių, jų socialinės raidos galimybių ir perspektyvų. Dėl to gilėja ir netolygumai tarp atskirų šalių, o šalyse tarp kaimų ir miestų.
Todėl šiame darbe pabandysiu paanalizuoti žmogaus socialinę raidą, jos problemas ir įrodyti, kad kiekviena šalis, siekdama tapti išsivysčiusia ir demokratiška šalimi, aukštai vertinančia kiekvieną savo pilietį ir jo gyvenimo kokybę, turi užtikrinti vienodas galimybes visiems šalies gyventojams ir didelį dėmesį skirti į sudėtingiausių socialinių problemų sprendimą. Tik užtikrinus reikiamą žmonių gyvenimo lygį bei socialinės raidos galimybes bus galima sukurti demokratinę valstybę, kurioje gerbiamos žmogaus teisės ir pagrindinės laisvės, o jos ekonomiką bus galima pavadinti rinkos ekonomika
Tačiau žmogaus socialinė raida tais dalykais neapsiriboja. Papildomos pasirinkimo galimybės, labai vertinamos daugeluio žmonių, aprėpia politines, ekonomines ir socialines laisves, bei galimybes kurti ir gaminti, gyventi gerbiant save bei turint žmogaus tesių garantijas. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-02-11
DalykasSociologijos referatas
KategorijaSociologija
TipasReferatai
Apimtis11 puslapių 
Literatūros šaltiniai4
Dydis16.82 KB
Autoriusdalia
Viso autoriaus darbų12 darbų
Metai2005 m
Klasė/kursas4
Švietimo institucijaAleksandro Stulginskio universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Zmogaus socialine raida (3) [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 11 puslapių 
  • Aleksandro Stulginskio universitetas / 4 Klasė/kursas
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą