Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Sociologija>Mitai apie asmenybę ir visuomenę

Mitai apie asmenybę ir visuomenę

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324
Aprašymas

Įvadas. Tyrimo tikslas: Atlikti anketinę apklausą ir išsiaiškinti respondentų nuomonę apie mitų paplitimą ir jų pavojingumą mūsų visuomenėje. Sociologijos mokslas. Sociologiniai tyrimai. Individas ir visuomenė. Anketinės apklausos gautų duomenų analizė. Elgesio mitų paplitimas. Elgesio mitų pavojingumas. Mitų apie Lietuvą paplitimas. Mitų apie Lietuvą pavojingumas. Mitų apie verslą paplitimas. Mitų apie verslą pavojingumas. Mitų apie valdžią paplitimas. Mitų apie valdžią pavojingumas. Mitų apie religiją paplitimas. Mitų apie religiją pavojingumas. Mitų apie sveikatos išsaugojimą paplitimas. Mitų, apie sveikatos išsaugojimą pavojingumas. Mitų paplitimas, apie gimtosios kalbos ir tautinės kultūros reikšmę. Mitų, apie gimtosios kalbos ir tautinės kultūros reikšmę pavojingumas. Mitų apie skirtingų kartų pažiūras paplitimas. Mitų apie skirtingų kartų pažiūras pavojingumas. Išvados. Priedai (2 psl.)

Ištrauka

Temos aktualumas: Pasaulis, kuriame mes gyvename, yra sukarpytas, suskaidytas į daugybę tarpusavyje susijusių, susipynusių ląstelių-organizacijų. Žmogus visada yra apsuptas kitų. Tie kiti-tai ne tik asmenys, su kuriais jis bendrauja, bet ir visas socialus pasaulis, su kuriuo sieja tam tikri ryšiai, įsipareigojimai. Juos atlikdamas, žmogus keičiasi, tobulėja, o kartais ir ... degraduoja [Karlas Jaspersas].
Lietuvai priklausant SSRS, pagal to meto ideologiją pagrindinis dėmesys buvo skiriamas liaudžiai, užmirštant atskirą žmogų. Tautai atgavus nepriklausomybę iškilo poreikis ir būtinybė vėl vystyti ir plėtoti sociologijos mokslą. Bėgant metams keičiasi žmonių vertybės ir požiūris į tam tikrus dalykus, visuomenėja vykstančius reiškinius. Tirti visuomenėje susiformavusį požiūrį ir įsitikinimus yra būtina norint pateikti išvadas apie susiklosčiusią padėtį ir tinkamas rekomendacijas.

Tyrimo objektas: Šiaulių miesto gyventojai
Tyrimo tikslas: Atlikti anketinę apklausą ir išsiaiškinti respondentų nuomonę apie mitų paplitimą ir jų pavojingumą mūsų visuomenėje.
Tyrimo uždaviniai:
• Atlikti anketinę apklausą.
• Susistemintai pateikti anketinės apklausos duomenis.
• Išanalizuoti mitų paplitimą ir jų pavojingumą.
• Pateikti išvadas

Darbo metodai: anketinė apklausa ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-12-22
DalykasSociologijos kursinis darbas
KategorijaSociologija
TipasKursiniai darbai
Apimtis22 puslapiai 
Literatūros šaltiniai10
Dydis54.4 KB
AutoriusArnas
Viso autoriaus darbų6 darbai
Metai2008 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/DėstytojasDoc.dr. J.Jasaitis
Švietimo institucijaŠiaulių Universitetas
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Mitai apie asmenybe ir visuomene [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 22 puslapiai 
  • Šiaulių Universitetas / 1 Klasė/kursas
  • Doc.dr. J.Jasaitis
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą