Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Sociologija>Jaunų specialistų nedarbas ir jų plitimo priežastis

Jaunų specialistų nedarbas ir jų plitimo priežastis

  
 
 
123456789101112131415
Aprašymas

Įvadas. Tikslas – Teoriškai išanalizuoti ir empiriškai pagrįsti jaunų specialistų nedarbo priežastis. Tyrimo teorinė dalis. Tyrimo metodika ir metodologija. Tyrimo empirinė dalis. Tyrimo rezultatai ir jų interpretavimas. Išvados.

Ištrauka

Temos parinkimas: Mūsų pasirinkta tema – jaunų specialistų nedarbas, kurio pagrindinė priežastis nepakankama kompetencija ir darbo patirties stoka. Jauni specialistai yra ateities darbo perspektyva, tačiau dabartinė darbo rinka nesuteikia galimybių atsiskleisti. Dabartinėje darbo rinkoje yra paklausūs patyrę darbuotojai turintys ilgametę darbo patirtį.
Atsirandančios nedarbo priežastys – tai daugumos įmonių susikurtos ir nusistovėjusios tradicijos, įmonių bankrotas ir taipogi nepakankama kompetencija ir darbo patirtis. Šios priežastys turi įtakos pagrindinei problemai (jaunų specialistų nedarbui) iš kur atsiranda pasekmės. Paplinta emigracija, atsiranda įvairių sveikatos bei kitų sutrikimų, sumažėja karjeros kūrimo galimybių (žiūrėti į 1 pav., priedą Nr.1).
Temos aktualumas: Profesijos pasirinkimas – labai svarbus žingsnis kiekvieno žmogaus gyvenime. Kokią profesiją pasirinkti? Kur studijuoti? Kaip po studijų rasti darbą? Tokie klausimai kankina kiekvieną jauną žmogų. Svarbu ne vien tik paisyti savo norų, bet reikia atsižvelgt ir į rinkos poreikius, kurie diktuoja dabartinę darbo rinkos paklausą. Dauguma jaunų specialistų baigę studijas dažnai neranda darbo atitinkančios specialybės, o kurie randa – dirba tokį darbą, kuris neatitinka jų įgytos profesijos. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasSociologijos tyrimas
KategorijaSociologija
TipasTyrimai
Apimtis14 puslapių 
Literatūros šaltiniai8
Dydis246.46 KB
Autoriustyrimu metodologijos tyrimas
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2010 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasAdomaitienė
Švietimo institucijaKlaipėdos valstybinė kolegija
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Jaunu specialistu nedarbas ir ju plitimo priezastis [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Tyrimai
  • 14 puslapių 
  • Klaipėdos valstybinė kolegija / 2 Klasė/kursas
  • Adomaitienė
  • 2010 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą