Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Sociologija>Sociologijos namų darbai

Sociologijos namų darbai (105 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Visuomenės nuomonė apie ekologiškus maisto produktus

  Visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų grupinis namų darbas. Įvadas. Tyrimo tikslas: sužinoti kas yra ekologiški maisto produktai bei ištirti visuomenės nuomonę apie ekologiškus maisto produktus. Ekologijos samprata ir raida. Ekologijos kryptys. Žmogaus ekologija. Visuomenės sveikata. Šiuolaikinė mityba. Ekologiški maisto produktai. Ekologiškų maisto produktų gamyba. Ekologiškų maisto produktų apdorojimas. Ekologinės žemdirbystės esmė ir tikslai. Tyrimo metodologija. Tyrimo rezultatai. Išvados. Priedas (anketa).
  Sociologija, namų darbas(24 puslapiai)
  2010-12-20
 • Visuomenės požiūris į nepilnas šeimas

  Įvadas. Nepilna šeima visuomenėje. Visuomenės požiūris į nepilnas šeimas. Nepilna šeima ir mitai. Skyrybų samprata. Skyrybos, kaip sutuoktinių problemų sprendimo kelias. Skyrybų proceso fazės ir jo metu atsirandantys poreikiai. Pirmoji fazė – pasekmės (the aftermath). Antroji fazė – persilaužimas (the realignment). Trečioji fazė – stabilizacija (the stabilisation). Išvados.
  Sociologija, namų darbas(12 puslapių)
  2008-01-10
 • Visuomenės senėjimas: proceso priežastys ir pasekmės

  Europa susiduria su senėjimo problema. Turime atsižvelgti į tai, jog mažėja gimstamumas. Antroji gyventojų senėjimo priežastis- emigracija. Trečioji priežastis- ilgėjanti gyvenimo trukmė.
  Sociologija, namų darbas(2 puslapiai)
  2007-11-05
 • Žinių ir informacinė visuomenė

  Žinių ir informacinė visuomenė: apibrėžimai, bruožai, pagrindiniai elementai. Globalizacija ir žinių ir informacinė visuomenė. Pozityvieji bei negatyvieji žinių ir informacinės visuomenės aspektai. Tranzito efektai. Išvados.
  Sociologija, namų darbas(5 puslapiai)
  2005-10-05
 • Žmogiškumo samprata

  Įvadas. Žmogiškumas – gyvybės pagarbos, smurto atsisakymo aspektu. Žmogiškumas pagalbos kitiems aspektu. Žmogiškumas elgesio su kitais žmonėmis, jų pagarba, orumo saugojimo aspektu. Žmogiškumas įstatymo ir pareigos aspektu. Diskusija. Išvados. Išnašos.
  Sociologija, namų darbas(6 puslapiai)
  2008-04-09
Puslapyje rodyti po