Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Sociologija>Sociologijos tyrimai

Sociologijos tyrimai (185 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Vyrų ir moterų požiūris į abortą

  Įvadas. Abortai ir jų rūšys.Abortų priežastys. Abortų pasekmės. Priemonės abortų mažinimui Lietuvoje. Visuomenės požiūris į abortus. Išvados.
  Sociologija, tyrimas(11 puslapių)
  2011-05-13
 • Visuomenės nuomonė apie dirbtinį apvaisinimą

  Įvadas. Dirbtinis apvaisinimas. Dirbtinio apvaisinimo samprata. Nevaisingumas: statistika ir priežastys. Dirbtinio apvaisinimo pliusai ir minusai. Katalikų bažnyčios požiūris į dirbtinį apvaisinimą. Visuomenės nuomonės apie dirbtinį apvaisinimą tyrimo rezultatų analizė. Tyrimo metodika ir tiriamieji. Tyrimo rezultatų analizė ir interpretacija. Išvados.
  Sociologija, tyrimas(17 puslapių)
  2007-02-09
 • Visuomenės požiūris į mirties bausmę

  Įvadas. Istoriniai mirties bausmės aspektai. Mirties bausmės samprata, požymiai ir tikslai. Žiūrovai – mirties bausmių stebėtojai. Mirties bausmės raida Lietuvoje. Mirties bausmės panaikinimo tendencijos. Kiti teisėti gyvybės atėmimo būdai. Tyrimo analizė. Išvados.
  Sociologija, tyrimas(15 puslapių)
  2012-07-09
 • Žalingi įpročiai (4)

  Įvadas. Kas yra žalingas įprotis? Rūkymas ir cigaretės. Tabako istorija. Nikotinas. Prisirišimas prie nikotino. Rūkymo poveikis žmogui. Alkoholis. Kas yra alkoholis? Alkoholio istorija. Alkoholio įtaka žmogui. Prisirišimas prie alkoholio. Anketa. Tyrimo duomenų analizės ir jų rezultatai. Visų apklaustųjų anketos duomenų analizė. Respondentų iki 18 ir nuo 18 metų anketos duomenų palyginimas. Vaikinų ir merginų atsakymų į anketos klausimus palyginimas. Pagrindinių sąvokų operacionalizacija. Socialinė – demografinė dalis. Hipotezių patvirtinimas/ atmetimas. Išvados ir rekomendacijos.
  Sociologija, tyrimas(49 puslapiai)
  2007-02-09
 • Žemaitijos kolegijos bibliotekoje teikiamų paslaugų kokybės ir prieinamumo studentams socialinio tyrimo analizė

  Įvadas. Informacija – objektyviai egzistuojantis pasaulio reiškinys. Informacijos šaltiniai ir procesai bibliotekoje. Šiuolaikinės tradicinės bibliotekos pokyčių tendencijos. Bibliotekos ir Lietuvos gyventojų informacijos poreikiu patenkinimas. Bilo ir Melindos Geitsų fondas (skiriamas Lietuvos bibliotekoms). Žemaitijos kolegijos biblioteka. Žemaitijos kolegijos bibliotekoje teikiamų paslaugų kokybės ir prieinamumo studentams socialinio tyrimo analizė. Išvados. Priedai (1).
  Sociologija, tyrimas(17 puslapių)
  2007-10-29
Puslapyje rodyti po